החלפת צנרת

3 סיבות שבגללן כדאי לכם לחדש את הצנרת שלכם❗️❗️
בדרך כלל הצורך לחדש את קווי הצנרת ומתקני אמבטיה/שירותים לא ניצב בקידמת התודעה. וזה אמור להיות, אחרי הכל, בעוד שהסלון וחלקים אחרים בבית כמו המרפסת מעוטרים לטובת מבקרים, חדר האמבטיה שלכם הוא המקום בו תוכלו להתענג באמת על פרטיותכם וחברתכם.
זה הרי הכי הגיוני להשקיע בצורה דומה ורבה בהכנת קווי הצנרת, כיורים, ברזים, כמו כן גם באסלה וחלקים מורחבים אחרים שבשירותים כפי שמתאמצים השאר הבית, וייתכן שאפילו יותר, בכל מקרה, חידוש מתקני אינסטלציה צריך להיעשות לעיתים תכופות, והנה הם הסימנים שייתכן ופיספסתם הקוראים לשינוי:
דליפות, צינורות רועשים או מים צבועים 💦
כמה ברזים או צינורות דולפים לא יכולים לפגוע באיש, נכון? טעות! גם אם לא הייתה סכנה ישירה במים המתיזים, הרבה כסף מתבזבז. בהתחשב בכך שהם בעיקר מתחילים בהורדת לחץ המים, זה לא אמור להפתיע כשהחשבון ממשיך להרקיע שחקים.
עם זאת, הדליפות והסתימות הקטנות הללו מהוות איום על שלוות חייכם – הן עלולת לגרום לבית מוצף, ובכך לפגוע ברכוש יקר. הן גם עלולות לגרום לנזקים כבדים מאוד לנכס שלכם, וזה אכן יקרה אם דבר לא ישתנה לאורך זמן. ולכן, יש לטפל בהן בהקדם האפשרי.
כמו כן, ככל שהבית גדול יותר, כך גם מועיל ומיטיב יותר לשקול שיפוץ קווי אינסטלציה ישנים. על כל פנים, השתדלו שלא להגיע להחלטה בעצמכם. במקום זאת, צרו קשר עם שרברב – אינסטלטורים מקצועיים כמו שלומי כהן אינסלטור, ולא רק עם אדם רנדומלי ממוצע מהשכונה – שיעזרו לכם לבחון אם מדובר בדליפות ולפתח תוכנית שיפוץ או חידוש והחלפה.
תחזוקה שוטפת 💪
לכולם, בין אם אתם מצליחים להבחין בסימנים ובין אם לא, בדיקה שגרתית לעולם אינה יכולה להזיק. האמת, אין לכם מה להפסיד אלא רק להרוויח אם יתגלה משהו. עם זאת, בהתחשב בכך שמדובר במהלך זהיר, עליכם לבחור את שירות האינסטלציה הטוב ביותר הקיים בכדי להבטיח יסודיות. חברות אינסטלציה כמו שלומי כהן מציעות בדיקות אינסטלציה באמצעות הציוד החדשני ביותר, החל ממכשירים לגילוי דליפות עדכניים ועד למנתבי תקלות מובחרים.
בנוסף, הקפידו להימנע מהפיתוי לנסות לבצע את הבדיקה השגרתית בעצמכם. אנשי הצוות של חברות אינסטלציה כמו שלומי כהן אינסטלטור הם בעלי ניסיון רב, והם מצוידים גם בציוד יקר להפליא לטיפול בכל סיטואציה. לדוגמה, כדי להתמודד עם פתחים סתומים, שלומי כהן אינסטלטור משתמשים במכשיר 'תקיעות מים' בעל לחץ גבוה כדי להשיג תוצאות מושלמות. אלא אם מכשיר כזה נמצא בסביבתך, הדבר הכי טוב בשבילך הוא להשאיר להם את העבודה הקשה.
הצורך ביעילות
ממש כמו שייתכן ותרצה לשנות ולחדש דברים בסלון שלך על מנת להישאר בקנה אחד עם האופנה השולטת, גם טכנולוגיות חדשניות משפיעות על אינסטלציה. למעשה, מרבית הבניינים הישנים הם ללא שדרוגי אנרגיה ויעילות בכל הקשור לאינסטלציה למרות שהועמדו לרשותם כלפחות עשור (אנשים עדיין השתמשו באייפון הראשון אז). לכן, זה תלוי בכם להתעקש ולרצות כדי להישאר מעודכנים וליהנות מהיתרונות הרבים של התקדמויות אלה.
יתר על כן, רוב האנשים טועים כשהם מתעסקים רק בהחלפת טפטים ובהיבטים אחרים של עיצוב פנים ומשאירים את הצנרת בדיוק כפי שהיא. הם סבורים כי אם לקווי האינסטלציה אין תקלות, אז אין צורך לתקנם, ובמקום לנצל את הזמן הזה כאשר הם מורידים את הקירות לשדרג את חומרת האינסטלציה, הם לא נוגעים בכך כלל. הימנעו מהחלטה כזו על ידי פנייה לאינסטלטורים מהימנים כמו שלומי כהן אינסטלטור כדי להתמודד עם שיפוץ האינסטלציה במהלך העיצוב מחדש שלכם.
במקרים אלו, הכנות לשיפוץ הנדרש, תשפר את היעילות של הצנרת, וכך תחסוך לכם מים וגם כסף. אל תהססו! 🤩
 

תיק עבודות

Call Now Button