איתור דליפת צנרת ואבטחתך

לקבלת הצעת מחיר

תוכן עניינים

זה נכון שדליפת מים זה דבר מעצבן. זה יכול להיות הצליל הבלתי פוסק של טיפת מים או כמות העבודה העצומה שהם משאירים בעקבותיהם. עם זאת, אמת אחת לא מוכרת היא שנזילות מים הן גם מסוכנות מאוד. אתה מוזמן לשאול, כיצד דליפה כה קטנה יכולה להוות איום עליי? התשובה עשויה להיראות בכמות הבלתי אפשרית של מים שאבדו בגלל הנזילות הקטנות ביותר. אחרי הכל, נאמר כי טיפות מים קטנות, הן אלה שמרכיבות את האוקיאנוס האדיר.

ראשית, עליך להבין כי דליפות מים הן אחד ממעיטי הערך העליוניים המפחיתים את ערך נכסייך. ישנם בדרך כלל שני סוגים של דליפות. הסוג הראשון משפיע על תעלת המים שמכניסה מים לביתך. דרוש מעט מאוד דמיון כדי להבין כי נזילות בקו כה חשוב עלולות לגרום למגורים בבית כזה להיות מטלה. הסוג דליפה השני משפיע על השפכים מהאסלות, מחדרי האמבטיה, מהכיורים וכו '. נזילות בקווים אלה מבחילות, אחרי הכל, שפכים נשטפים מסיבה כלשהי. אם הם לא נבדקים, הם מהווים מספר בעיות, שאינן מוגבלות ל:

טחב, פטריות ועובש

לוקח לעובש רק 24 שעות להופיע במיקום מפגע דליפת המים. פטריות ועובש מפיצות נבגים מסוכנים המסכנים את איכות החיים שהבטחת לעצמך ולמשפחתך.

בעוד שהופעת עובש היא בלתי נמנעת, אורך חייהן תואמת בצורה מושלמת למהירות התפתחותן בתנאים הנכונים. למרבה הצער, די במגע עם מים כדי לשמש זרז לצמיחתם. ברגע שזה מתחיל, נבגיהם מופצים בכל אזור המפגע עד למראה המטריד של עובש הגדל על כל האזור. כמובן, שאם זה רק היה המראה המעצבן של גידולי עובש, זה לא היה כזה נורא, אך היחשפות עלולה להוביל לשיעול, קשיי נשימה, גודש באף, התעטשות וצינון. כל אחד מהתסמינים הללו מסתבך עוד יותר אם העובש גדל בתוכם, גורם אפשרי להתפתחות אסטמה אצל ילדים קטנים.

נזק לרכוש

נזילת מים תמיד משאירה חותם מאחור. זה יכול להיות דיהוי קל בצבע הקירות או כתמים חזקים, אך אלה מובילים במהרה לבעיות אדירות הקשורות לשלמות המבנה. מפסים של טיפות מים, יכולים להיווצר סדקים לאורך הקירות לאחר שהחומרים המשמשים בבניית הבניין סופגים מספיק מים כדי להתנפח ולהתעוות.

זיהום מים

אם משאירים את זה כך למשך זמן רב מדי, נזילות מים מפנות מקום למים הטריים המסופקים לביתכם להזדהם ע"י השפעות חיצוניות. באופן כללי, בעיות כמו צבע מים נגרמות כתוצאה ממגע של אלמנטים חלודים ממקומות כמו קיר הצינור לקו המים המתוקים.

מצד שני, אם מי הביוב או קווי מי השפכים דולפים, עלול להתעור מצב מסוכן אף יותר. הריח הרע של השפכים הנשטפים מגיע במלוא עוצמתו, ואזור הדליפה צפוי להיות שופע עם סכנות בריאותיות.

ירידה בערך הבנייה

כאשר הבעיות שלעיל מתעוררות יחד עם הדליפה, נכסים מאבדים את ערך המכר שלהם גם אם מתקנים אותם, למעט כאשר הדליפות מתגלות ומתוקנות מספיק מוקדם. בשל הכתמים שהן משאירות, נעשה קל לטעון שאותה בעיה תופיע שוב, ולכן קונים פוטנציאליים יכולים להשתמש בטענה זאת כדי להתמקח על מחיר זול יותר.

עלויות נוספות

תיקון וטיהור לאחר נזילות מים הופכים ליקרים יותר ככל שמאפשרים להן להתפתח. המצב מכפיל את הסיכונים ואת הרגשת הבחילה עם הזמן, כך שככל שמטפלים בו מוקדם יותר, כן ייטב.

גילוי מוקדם של נזילות הוא הדרך היחידה שניתן לטפל ביעילות בנזקי מים, ובבעיות הנובעות מכך. לכן, בדיקות תחזוקה שגרתיות של אנשי מקצוע מנוסים כמו שלומי כהן אינסטלטור בירושלים 24 שעות, יחסכו מכם נסיבות הרסניות, כאמור לעיל, אשר יכולות להימנע בקלות.

מאמרים נוספים

לקבלת הצעת מחיר
Call Now Button